Depolama silosu nedir?

Depolama siloları günlük silo olarak ta adlandırılır ve yalnızca hammadde depolamak için kullanılır. Depolama silolarının dolumu silo araçları ve dolum boruları ile gerçekleştirilir. Günlük silolar titreşimli tabanlar ve emiş kutuları ile boşaltılır. Depolama siloları silo etekleri veya silo ayakları üzerine kurulabilir. Standart ölçülerin dışında depolama silolarına ihtiyacınız varsa her zaman sizin özel uygulamanız için (iyileştirilmiş sismik bölge, iyileştirilmiş patlama bölgesi, asimetrik akış, yapışkan dökme ürün vs.) ekonomik bir çözüm sunabilir ve sağlayabiliriz.

Depolama siloları için hangi dökme ürünler uygundur?

P+W Metallbau depolama siloları çoğu dökme ürün için kullanılabilir. İster sıvı olsun isterse katı, bizim depolama silolarımız dökme ürünleriniz için ekonomik ve etkin bir depolama çözümü sunar. Bizim silolarımız en yüksek hijyen standartlarını karşılamaktadır be böylece gıda, tıbbi ürünler ve hatta aşındırıcı sıvıları saklamaya uygundur. Bu nedenle bizim depolama silolarımız ilaç sanayinde olduğ gibi gıda ve plastik sanayinde de kullanılmaktadır.

Depolama silolarımızın avantajları

Esnek bir depolama kapasitesini güvenceye almak için depolama silolarımız pek çok farklı ebatlarda ve çaplarda sunulmaktadır. Başlıca avantajları kısa bir planlama süresi ve çabuk teslimdir – depolama silolarımız için yerinde montaj imkanı da sunuyoruz. Tüm depolama siloları geniş bir aksesuar yelpazesi ile iyileştirilebilir. Buna silo girişleri, silo çatıları, silo gözlem ve de silo çıkışları, silo izolasyonu veya tartma sistemleri dahildir. Gıda, kimya, ilaç ve plastik sanayindeki müşterilerimiz yüksek kaliteli dökme ürünlerinin depolanması konusunda P+W Metallbau depolama silolarına güveniyor.