Sahada montaj

Sahada montajGiderek artan daha büyük depolama kapasitelerinden dolayı başka ülkelerde monte etmek üzere inşaat siloları diye tabir edilen siloları geliştirdik. Modüler bir toplama süreci müşterilerin konumlu oldukları yerde şantiyede monte etmemizi mümkün kılıyor. Buna ilave olarak nakliye masraflarını önemli düzeyde düşürüyor.
Daha fazla
bilgi alın

Silo montajı ve işletime alma

Silo montajı ve işletime almaTalep üzerine siloların, tankların ve komple silo bataryalarının montajını şirketinizin arazisinde gerçekleştiriyoruz. Arzu edildiğinde süpervizörleri veya kalifiye personeli de hazır bulunduruyoruz. Tüm gerekli adımları yürütüyoruz: boşlatman, montaj ve çapalamadan korkuluk veya yürüme yolları gibi talep edilen aksesuarların takılmasına kadar.
Silo montajı ve işletime alma
Veri sayfası
Daha fazla
bilgi alın

Vinç temini

Vinç teminiMevcut siloların veya bataryaların montajı ve sonradan iyileştirmesi için bir veya daha fazla vinç temin ediyoruz. Deneyimli personelimiz yükleme işlemi sırasında düzgün bir çalışmayı güvenceye alır ve yeniden konumlandırmalar sırasında uygun bir tahliyeyi sağlar.
Daha fazla
bilgi alın

Silo nakliyesi

Silo nakliyesiSilolar, silo bileşenleri ve silo bataryaları için dünya genelinde gönderimi ve nakliyatı organize ediyoruz. İster kamyon, isterse gemi veya tren olsun – organizasyonu gerçekleştiriyor ve ekonomik bir taşıma yöntemi seçiyoruz. Tabii ki taşıma ve teslim sırasında sigortayı da karşılıyoruz.
Daha fazla
bilgi alın

Dökme malzeme analizi, statik silo yerleşimi

Dökme malzeme analizi, statik silo yerleşimiDoğru siloyu, bileşenleri ve aksesuarları seçmek ve sizin spesifik dökme ürününüzün gereklerine uyarlamak için bir dökme ürün analizi tavsiye ediyoruz. Ürününüzün incelenmesi ile sıvılaşma, sıcaklık hassasiyeti ve baskı davranışı gibi etkenler belirlenebilir ve planlama sırasında göz önünde bulundurulabilir.
Dökme malzeme analizi, statik silo yerleşimi
Veri sayfası
Daha fazla
bilgi alın

Kesme testleri

Kesme testleriYırtılma testleri belirli bir makinenin yırtılma direncinin yük kapasitesini belirlemeye yardımcı olur. Kaydedilen veriler statiğin hesaplanmasında kullanılır. Her bir ürün için yırtılma testini yürütmek için asgari 2.5 veya 5.0 litre gereklidir.
Daha fazla
bilgi alın

Silo ekspertizi

Mevcut silolar, tanklar ve silo bataryaları için ekspertiz ve uzman görüşü sağlıyoruz. Statiği, güvenliği, malzeme özelliklerini ve korozyon korumasını inceliyoruz ve size analizlerimiz ile ilgili ayrıntılı raporlar sunuyoruz. Bunun ötesinde bizim ekspertizimin ulusal düzenlemelere ve kanunlara uyulup uyulmadığını kontrol etmeye yardımcı olur.
Daha fazla
bilgi alın

Mevcut siloların sonradan iyileştirilmesi

Yeni silo imalatından ayrı olarak mevcut silolar ve bataryalar için sonradan iyileştirmeler de sunuyoruz. Örnek olarak mevcut depolama kapasiteleri ilave depolama silolarının eklenmesi iel kolayca arttırılabilir. Bir veya daha fazla harmanlama silosuna ihtiyacınız olması halinde depolama siloları sonradan harmanlayıcılar ile donatılabilir. Daima sizin spesifik ihtiyaçlarınıza bir çözümümüz vardır – bizimle irtibata geçin yeter.
Daha fazla
bilgi alın

Silo tadilatı

Bir silo üreticisi olarak silo ve batarya tadilatları da yürütüyoruz. Dünya genelinde sizin silolarınızı ve bataryalarınızı muayene ediyor ve bir yeniden yapılandırma planı geliştiriyoruz. Tadilat çalışmalarının çoğu uzmanlarımız tarafında yerinde gerçekleştirilebilir. Tarafımızdan sağlanan genel bir bakımdan sonra silolarınız güncel ve kanunlara uygun hale gelir.
Daha fazla
bilgi alın

Silo tamiri

Bir silonun veya komple bir silo bataryasında arıza çoğu zaman kayda değer ekonomik kayıplara neden olur. Bir arıza durumunda tereddüt etmeden derhal bizim yetkin servis ekibimize başvurmalısınız. Uzmanlarımız dünya genelinde esasında siloların bakımını ve tamiratlarını yürütmektedir. Tekrar çalışır hale gelmesinde ve kullanım dışı sürenin asgariye indirilmesinde size yardımcı oluyoruz.
Daha fazla
bilgi alın

Yeniden konumlandırma

Yurtiçinde ve yurtdışında komple şantiyelerin taşınması hizmeti sunuyoruz. Mevcut silolar ve bataryalar eksiksiz olarak belgelenir, demonte edilir, dikkatlice ambalajlanır ve yeni konumunda yeniden inşa edilir ve işletime alınır. Tabii ki her zaman ülkeye özgü kanunları göz önünde bulundururuz ve bu kanunlara göre gerekli modifikasyonları yürütürüz.
Daha fazla
bilgi alın

Boruların prefabrikasyonu

Boruların prefabrikasyonuStandart bir yelpazenin dışında borulara mı ihtiyacınız var? P+W Metallbau çeşitli uygulamalar için sizin spesifik taleplerinizi karşılayan dolum boruları, kablo koruma boruları, basınçlı hava ve hava sızıntı boruları imal eder. Tedarik programımız hakkında daha fazla ayrıntıyı aksesuarlar bölümünde bulabilirsiniz.
Daha fazla
bilgi alın

Asitle yıkama

Paslanmaz çeliğin kaynaklanması sertleşmeye ve azalan korozyon direncine neden olabilir. Bu etkiye karşı hareket olarak paslanmaz çeliğin yüzeyi koyulaştırılır. Kaynak işleminin neden olduğu kirler ve renk değişimleri giderilebilir.
Daha fazla
bilgi alın

Röntgen

RöntgenBizim malzeme test hizmetimizden istifade edin. DIN EN 473’e uygun olarak röntgen teknolojisi ile radyografik testler gerçekleştiriyoruz. Bu test yöntemi ürünlerinizin kullanım ömrünü güçlü bir şekilde etkileyebilecek olan en küçük çatlağı dahi tespit etmemizi mümkün kılıyor.
Daha fazla
bilgi alın

Su jeti kesme

Su jeti kesmeSaç metal veya malzemenizin özelliklerinden dolayı lazer kesmenin mümkün olmadığı durumlarda su jeti ile kesim de sunuyoruz. Lazer veya plazma kesime kıyasla Su jeti ile kesmenin başlıca avantajı ısıdan dolayı herhangi bir bozulmanın olmamasıdır. Su jeti ile kesmenin soğuk kesme olarak ta adlandırılmasının nedeni budur.
Daha fazla
bilgi alın

Kalıp kesme ve oyma

Kalıp kesme ve oymaKesme ve oyma için kendi preslerimizi ve CNC makinelerimizi kullanıyoruz. Lazer ile kesmeye kıyasla aynı makinede çeşitli transformasyon işlemlerini de gerçekleştirebiliyoruz, ki bu bize çapaksız yiv açma imkanı sağlıyor. Bunun ötesinde yivler geleneksel açılmış yivlerden daha yüksek yükleri destekleyebilmektedir.
Daha fazla
bilgi alın