Tekerlekli konteynırlar

Tekerlekli konteynırlarTekerlekli konteynırlar 25 kg torbaları boşaltmak için kullanılır. Bu konteynırlarda azami 600 kg/m³ görünür yoğunluğa sahip serbest akan granüller saklanabilir. Çoğu zaman bir itici, bir enjeksiyon döküm makinesi yakınında veya merkezi metal tedarikinin (kuple istasyonu) yanında. Bizim tekerlekli konteynırlarımız parlak haddelenmiş alüminyum ve paslanmaz çelik saçtan üretilmektedir. Kaynaklardaki kaba pürüzleri gideriyoruz, yüzeyler işlenmemiş olarak kalıyor. Paslanmaz çelik konteynırlar aynı zamanda asitle temizlenmiş ve pasifleştirilmiştir.
Daha fazla
bilgi alın

İstiflenebilir konteynırlar

İstiflenebilir konteynırlarİşletme içinde nakliye için istiflenebilir konteynırlar kullanılır. İstiflenebilir konteynırlar serbest akan granüllerin depolanması için de uygundur. Azami görünür yoğunluk 600 kg/m³’ten fazla olmamalıdır. Bunların kendilerine has özellikleri kolay taşınabilirlikleri ve istiflenebilirlikleridir. Bu size dökme ürünleriniz için yer tasarrufu sağlayan bir depolama yöntemi sunar. İstiflenebilir konteynırlarımız için kullanılan malzeme alüminyum ve paslanmaz çeliktir. Yüzey işlenmeden bırakılır, yalnızca kaynaklardaki kaba pürüzler giderilir. Paslanmaz çelik konteynırlar asitle temizlenmiş ve pasifleştirilmiştir.
Daha fazla
bilgi alın

Basınç ve sıvı tankları

Basınç ve sıvı tanklarıBunları çevreleyen alandakinden daha yüksek bir iç basınca sahip kapalı tanklara basınç tankı denir. Bunların farklı gereklerinden ve amaçlarından dolayı çoğu zaman münferit çözümler geliştiriyoruz. Bu nedenle tank yapımı bakımından çok esneğiz. Bunların farklı gereklerinden ve amaçlarından dolayı çoğu zaman münferit çözümler geliştiriyoruz. Uzmanlarımız bir alüminyum veya paslanmaz çelik tankın planlanmasından imalatına kadar işbirliği içinde çalışır. Bu prejenin sorunsuz ilerlemesini güvenceye alır.
Daha fazla
bilgi alın