Hangi dökme ürünler paslanmaz çelik silolar için uygundur?

Paslanmaz çelik silolar temel olarak yüksek kaliteli dökme ürünleri ve hammaddeleri depolamak için kullanılır. Paslanmaz çelik silolarda özellikle un, nişasta, şeker gibi gıda maddeleri ve müteakip işleme için öngörülmüş olan diğer tozsu dökme ürünler depolanır ve harmanlanır. Bunlar aynı zamanda fiberglas takviyeli plastik, CD/DVD/Blueray ve kaplanmış granüller gibi başka dökme malzemeler için de kullanılmaktadır. Yüksek korozyon ve sıcaklık dirençlerinden dolayı paslanma çelik silolar ilaç ve tıbbi teknoloji sanayinde ilaçların ve diğer yüksek saflıkta ürünlerin depolanması için gereklidir.

Paslanmaz çelik silo serimizin avantajları

Çeşitli standart ölçüler ve çaplar dökme ürünlerinin ekonomik depolanmasını güvenceye alır. Hızlı bir teslimatı ve de planlama kolaylığını garanti ediyoruz. Bir veya daha fazla paslanmaz çelik silonun mevcut silo bataryalarına entegre edilmesi de bizim için sorun teşkil etmez. Yüksek kaliteli dökme ürünler ve paslanmaz çelik silo yapımı alanındaki yılların deneyimine güvenin. Taleplerinize bağlı olarak size dökme ürünlerinizi ekonomik ve güvenli bir şekilde depolayabileceğiniz br paslanmaz çelik silo imal edebiliriz.

Neden paslanmaz çelik silo?

Bizim paslanmaz çelik silolarımız 1.4301, 1.4541, 1.4571 veya 1.4404 malzemelerde imal edilir. Paslanmaz çelik organik, inorganik ve gıda asitlerine, ortam nemine ve buhara karşı yüksek direnç gösterir. Bu nedenle paslanmaz çelik silolar gıda, ilaç ve kozmetik sanayinde kullanılırlar. Korozyon direnci elektrolitik cilalama ile arttırılır. Bu özellikle gıda, ilaç ve tıbbi teknoloji sanayinde gereklidir.