Filtre teknolojisi

Filtre teknolojisiTüm amaç için en modern teknolojiye sahip etkin toz toplayıcıları ve filtreleri sunuyoruz. Bileşenlerimizin tedarikçilerimiz tarafından seri üretimi ve modüler tasarımı endüstriyel tozsuzlaştırma için ısmarlama çözümleri mümkün kılmaktadır. Toz toplamanın yanı sıra toz patlamasını engellemeye yönelik tedbirler de alınmaktadır. Filtreler kartuş, torba, çöp tüstü veya sokma filtreler olarak sağlanabilmektedir.
Filtre teknolojisi
Veri sayfası
Daha fazla
bilgi alın

Silo izleme, dolum takibi

Silo izleme, dolum takibiDolum seviyesi ölçümü için limit şalterleri sunuyoruz (dolu, boş veya talep). Titreşimli veya döner paletli seviye limit şalterlerinin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Sürekli ölçüm için silo pilotları, ultrason veya radar sensörleri ve mikro dalgalar kullanılmaktadır. Sensörler tarafından algılanan veriler grafik olarak görselleştirilebilir, veri tabanına kaydedilebilir ve e-posta ile iletilebilir.
Silo izleme, dolum takibi
Veri sayfası
Daha fazla
bilgi alın

Titreşimli tabanlar ve huniler

Titreşimli tabanlar ve hunilerTitreşimli tabanlar ve huniler kendiliğinden akmayan dökme ürünlerin boşaltılması için kullanılır ve tüm sanayiler için tedarik edilebilir. Huniler veya titreşimli tabanlar silo çıkışı etrafında çeşitli konumlara sabitlenebilir. Bunlar bir veya daha fazla dengesiz motor ile yatay salınımda hareket ettirilirler. Titreşimler silo koniği içindeki ürün direğine aktarılır ve böylece depolanmış olan malzemeyi gevşetir ve bu sayede bu silodan daha kolay boşaltılabilir.
Titreşimli tabanlar ve huniler
Veri sayfası
Daha fazla
bilgi alın

Teleskop kanallar

Teleskop kanallarTeleskopik kanalları kullanarak, doldurma işlemleri büyük ölçüde hızlandırılabilir. Buna ek olarak teleskop kanallar hassas dökme ürünleri daha nazik alma imkanını sunmaktadır. Yüksek kaliteli dökme ürünlerin alınması için ürünün ayrılmasın engellemek için entegre filtreler kullanılabilir. Emilen ince malzemeler derhal dökme ürüne geri beslenir.
Daha fazla
bilgi alın

Kapama valfları ve fitingler, sürgü valflar

Kapama valfları ve fitingler, sürgü valflarP+W Metallbau silonuzu fazla basınçtan veya eksi basınçtan korumak için size geniş bir basınç dengeleme valfı seçeneği sunmaktadır. İster düzenleyici geçit, isterse ölçüm geçit veya sürgü geçit valflar – uygulamanız için doğru ürüne sahibiz. Gerek pnömatik, gerekse elektrikli veya manuel çalıştırılan geçit valfları sunuyoruz. Kapama valfı ve fiting ürünleri yelpazemiz aynı zamanda farklı top valfları, kısma valflarını, kelebek valfları ve geçit valfları içermektedir.
Daha fazla
bilgi alın

Hava kurutucular, nem gidericiler

Hava kurutucular, nem gidericilerAçık alan siloları sıklıkla silo içinde yoğuşma oluşmasına neden olan büyük sıcaklık dalgalanmalarına maruz kalırlar. Hava kurutucular buna karşı çalışırlar ve bu nedenle hassas dökme ürünlerin korunmasına etkin bir şekilde yardımcı olurlar. Hava kurutucularımız silo eteğinin içine monte edilirler. Bunlar ya silonuza sürekli kuru hava sağlarlar veya sıcaklık gözleme esaslıdır.
Daha fazla
bilgi alın