Dün

DünPlattenhardt und Wirth GmbH şirketi 01 Temmuz 1965 tarihinde Kurt Plattenhardt ve Paul Wirth tarafından Meckenbeuren-Reute’de kuruldu. Başlangıçta şirket soğutma odaları ve akustik odalar üretti. Daha sonra mevsimsel dalgalanmalardan dolayı küçük çelik yapılar ve borulara yönelik siparişler kabul ettiler. Bu farklı departmanlardan dolayı dahili bir bölünme gerçekleşti. Sonunda 01 Ocak 1983’te P+W Metallbau kuruldu. Bu şirketin odağında paslanmaz çelik bileşenlerin ve paslanmaz çelik ve alüminyumdan küçük hunilerin imalatı vardı. Genişleyen ticari faaliyetleri ve daha büyük siloların üretimi ve sürekli büyüyen müşteri tabanı nedeniyle şirket Ehrlosen endüstri parkındaki şu anki yerine taşındı. Bina ve yeni üretim kulesi daha büyük ve daha yüksek siloların yapımına başlama mümkün olacak şekilde tasarlanmıştı.

Bugün

BugünBugün orta ölçekli ve sahibi tarafından yönetilen bir şirket olan P+W Metallbau yıllık yaklaşık 20 Milyon Euro ciro gerçekleştiren 100 çalışanlı bir ekip oluşturmaktadır. Yılda Ø 6,000 mm’ye kadar çapa ve 30.000 mm’ye kadar yüksekliğe sahip 500 civarında silo ve konteynır üretiyoruz. Daha büyük ebatlara sahip silolar işletmemizde değil, işin yerinde monte edilmektedir. Şirketin işletmesi 3 üretim hangarı ve iki etkileyici üretim kulesi bulunan 40,000 m² alan sahiptir. Konteynırların ve siloların üretimi için yalnızca en modern bilgisayar destekli teknolojileri kullanıyoruz. TÜV (Teknik Denetim Kurumu) ve DVS (Alman Kaynak Derneği) sertifikalı kaynakçılarımız ve teknisyenlerimiz müşterilerimizin zorlu ve son derece ayrıntılı taleplerini karşılamak için gerekli olan her şeyi yerine getirmektedir.

Yarın

YarınHedefimiz gelecekte müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine sürekli cevap verebilmektir. Bu nedenle kendimizi öncelikli olarak bir çözüm ortağı olarak görüyoruz. Yani müşterilerimizle yakın ilişki içinde çalışıyoruz. P+W Metallbau için ortaklık: Sizi anlamak, tüm kararlarda destek sunmak, konsept çözümleri geliştirmek, gereklerinizi çalışabilir ve ekonomik bir konsepte dönüştürmek anlamına gelir. Anla – Tasarla – Planla – Uygula. P+W Metallbau tarafından üretilmiş yüksek kaliteli silo tesisleri: etkinlik ve yenilik demektir: bu nedenle de sizin depolama konseptiniz için ekonomik açıdan doğru karar.